سال نو مبارک + تخفیفات نوروز

سال نو مبارک!

با سلام خدمت تمامی طرفداران و همراهان کمیک‌سیتی!

سالی دیگر یا تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش گذشت. تیم کمیک‌سیتی شروع سال ۱۳۹۷ خورشیدی را به تمامی شما عزیزان تبریک گفته و برایتان آرزوی سالی سرشار از خوشی و سلامتی را دارد.

متاسفانه در اواخر امسال قادر به فعالیت در کمیک‌سیتی نبوده‌ایم و نتوانستیم آنطور که انتظار می‌رفت به کارمان ادامه دهیم و مجموعه‌های بیشتری از کمیک‌ها را در اختیار همراهان همیشگیمان بگذاریم. از این فرصت استفاده می‌کنیم و اعلام می‌کنیم که فعالیت کمیک‌سیتی در سال جدید ادامه خواهد داشت و سعی می‌کنیم کمیک‌سیتی به روال قبلی و حتی بهتر از آن برسد.

همچنین، به مناسبت فرارسیدن سال جدید، مجموعه‌های آدلی نورمال، ابریشم (سری اول) و مرد مورچه‌ای با ۵۰درصد تخفیف به فروش می‌رسند که برای استفاده از این تخفیفات باید در نرم‌افزار کمیک‌سیتی، به قسمت خرید پک مراجعه کنید.
به علاوه، مجموعه‌های ابریشم (سری دوم) و سرنخ نیز به قسمت «خرید پک» اضافه شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را نیز با ۳۰درصد تخفیف تهیه کنید. همچنین تمامی قسمت‌های مرد عنکبوتی و ددپول با ۳۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

این تخفیفات تا پایان روز ۱۳ فروردین در دسترس خواهند بود.

امیدواریم امسال نیز بتوانیم مجموعه‌ای بی‌نظیر از کمیک‌ها را تهیه کرده و با بهترین کیفیت در اختیار تمام کاربران کمیک‌سیتی بگذاریم.

نوشته سال نو مبارک + تخفیفات نوروز اولین بار در کمیک سیتی. پدیدار شد.