خانه / kb / دانلود کتاب ماجراهای شرلوک هولمز – جلد اول

دانلود کتاب ماجراهای شرلوک هولمز – جلد اول

کتاب داستان مصور ماجراهای شرلوک هولمز ، شامل داستانهای جنایی از این کارآگاه مشهور است.

این شماره از کتاب شامل ماجراهای:

  • قضیه ی میراث مرگبار

  • نقشه ی تونل

ماجرای میراث مرگبار هولمز و واتسون به یک جلسه احضار روحوارد می­شوند تا از این طریق برای حل اختلاف تقسیم ارث پدری، میان دو برادر به آنها کمک کنند. سرانجام این جلسه به یک پیغام مرموز و یک قتل بود! اما هولمز پیش از حل مسئله و کشف ماجرای قتل، در برابر سگهای وحشی با خطر مرگ مواجه می شود.. نقشه­ ی تونل شرلوک هولمز به این نتیجه رسیده است که اتفاقاتی که سبب تاخیر در تکمیل ساخت یک تولد می شوند، از نقشه ای تبهکارانه نشات می گیرد. در پس پرده تمامی این حوادث رئیس شبکه تبهکاران زیرزمینی لندن قرار دارد. او خطرناکترین و ترسناکترین دشمن هولمز است!

در بخش هایی از کتاب می خوانیم:

آقای هولمز! شاید به نظر کار احمقانه ای بیاید، اما امیدوارم که شما در این جلسه احضار روح شرکت کنید؟ موافقم! در حرفه ی من پیدا کردن چیزهای مخفی خیلی دشوار است! اما اگر بشود چیزها را با این روش فوق طبیعی پیدا کرد چقدر کارها آسان می شوند! عالیه! ما آقای لندرز را هم سر راهمان سوار می کنیم. اینطوری گروهمان برای این جلسه تکمیل می شود. تکمیل، البته به استثنای صداهای ماورایی! چه جای تاریکی است، هولمز! بله واتسون … اما برای جلسه احضار روح، حتما جای خیلی خوبیه! بعدتر در اتاق دادگاه: وکیلی که این سند را تنظیم کرده فوت نموده! یکی از شاهدان، یعنی آقای لندرز هم به قتل رسیده! که این همه چیز را به شاهد دوم واگذار می کند، یعنی شخصی به نام آقای جیمز نولز.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب شرلوک هولمز ، کمیک شرلوک هلمز، ماجراهای شرلوک هلمز، دانلود داستان ترسناک ، کتابهای شرلوک هولمز ، داستان جنایی

مترجم: محمدصادق جابری فرد

نوشته دانلود کتاب ماجراهای شرلوک هولمز – جلد اول اولین بار در کتابها. پدیدار شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب مدیریت زمان

مدیریت زمان برای منظم شدن کارها و انجام مهمترین آنها بسیار لازم و اساسی است. زمان از مهمترین داشته های ما انسانهاست که اکثرا به خوبی از آن استفاده نمی کنیم. شاید این جمله را بارها گفته و یا شنید باشید: وقت ندارم! کسانی که همیشه به هیچ کاری نمیرسند و زمان کم می آورند، و دچار استرس و نگرانی می شوند، افرادی هستند که مدیریت زمان را به درستی به دست نگرفته اند. این امر سبب عدمموفقیت افراد در مهمترین اهداف زندگی می شود. هر شخصی مسئولیت هایی دارد و رسالتی که برای انجام آن در این دنیا خلق شده است. پس بهتر است تا زمان را از دست نداده ایم، مدیریت آنرا به دست بگیریم. بخش هایی از کتاب مدیریت زمان : در زندگی ما همیشه افراد و کارهایی هستند که سارقان و راهزنان زمان ما می تونن باشن. همونطوری که یه فرد به هر دلیلی دست به سرقت اموال یا پول و داشته های دیگران می زنه، افراد یا کارهایی وجود دارند که وقت و زمان ما را به سرقت می برند و ما از آن غافلیم. این واقعیت مثل گوشی های موبایل که ما بی هدف و سرگردان ساعت های زیادی رو صرف وب گردی، ارتباط در شبکه های اجتماعی و یا صحبت کردن طولانی با تلفن همراهمون با..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *