جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / اخبار / دیدن دوباره‌ی شخصیت های مارول/نتفلیکس مدت بیشتری به طول می‌انجامد
پس از فراز و نشیب های بسیار بین مارول و شبکه‌ی نتفلیکس، و در نهایت کنسل شدن برخی عنوان ها، مارول این اطمینان را به طرفداران داد که شاهد ماجراجویی های بیشتری از این شخصیت ها خواهیم بود. اما گویا مشاهده‌ی این ماجراجویی ها نیازمند زمان بیشتری است. بر طبق گزارش ورایتی، هنوز مدت زمان ۲ سال از قرارداد رسمی بین مارول و نتفلیکس باقی مانده است. زیرا در قرارداد رسمی این دو کمپانی ذکر شده است که حق استفاده از شخصیت های مربوطه حتی پس از کنسل شدن نیز به مدت ۲ سال در اختیار شبکه‌ی نتفلیکس قرار دارد و در طی این زمان اجازه‌ی استفاده از شخصیت های مربوطه در دستان این شبکه‌ است. حتی با وجود شبکه‌ی Disney+، بنظر نمی‌رسد که این شبکه از این قراداد معاف باشد. جدیدترین عنوان مارول/نتفلیکس، یعنی فصل دوم سریال پانیشر در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. نوشته دیدن دوباره‌ی شخصیت های مارول/نتفلیکس مدت بیشتری به طول می‌انجامد اولین بار در کمیک اسکواد. پدیدار شد.

دیدن دوباره‌ی شخصیت های مارول/نتفلیکس مدت بیشتری به طول می‌انجامد

پس از فراز و نشیب های بسیار بین مارول و شبکه‌ی نتفلیکس، و در نهایت کنسل شدن برخی عنوان ها، مارول این اطمینان را به طرفداران داد که شاهد ماجراجویی های بیشتری از این شخصیت ها خواهیم بود. اما گویا مشاهده‌ی این ماجراجویی ها نیازمند زمان بیشتری است.

بر طبق گزارش ورایتی، هنوز مدت زمان ۲ سال از قرارداد رسمی بین مارول و نتفلیکس باقی مانده است. زیرا در قرارداد رسمی این دو کمپانی ذکر شده است که حق استفاده از شخصیت های مربوطه حتی پس از کنسل شدن نیز به مدت ۲ سال در اختیار شبکه‌ی نتفلیکس قرار دارد و در طی این زمان اجازه‌ی استفاده از شخصیت های مربوطه در دستان این شبکه‌ است. حتی با وجود شبکه‌ی Disney+، بنظر نمی‌رسد که این شبکه از این قراداد معاف باشد.

جدیدترین عنوان مارول/نتفلیکس، یعنی فصل دوم سریال پانیشر در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

نوشته دیدن دوباره‌ی شخصیت های مارول/نتفلیکس مدت بیشتری به طول می‌انجامد اولین بار در کمیک اسکواد. پدیدار شد.

مطلب پیشنهادی

آیفون ۱۳: طراحی جدید به زودی منتشر می شود

انتظار می رود آیفون جدید اپل ، که گفته می شود iPhone 13 نام دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *